Angielski

Angielski

TUTAJ znajdziesz pełną ofertę kursów angielskiego dla młodzieży i dorosłych

  881 270 270

 

   ul. Długosza 14, 33-300 Nowy Sącz

  Czynne od poniedziałku do piątku 10:00 – 18:00 

 Parking

Dzieci

Kurs dla dzieci 4-6 lat

Wierzymy w nieograniczone możliwości przyswajania języka już w najmłodszych latach i dlatego dzieciom w wieku przedszkolnym oferujemy bezpodręcznikowy kurs przygotowany według naszej autorskiej metody. Nauka języka staje się przygodą, a dzieci uczą się mnóstwa słówek, oraz konstrukcji językowych do ich komunikatywnego używania.

Kurs obejmuje 30 lub 60 spotkań – raz lub dwa razy w tygodniu po 50 minut, w grupach 6-8 osobowych. Zajęcia odbywają się w terminach ustalonych przez rodziców na spotkaniu organizacyjnym.

UWAGA! Tylko u nas płacisz za kurs dopiero po pierwszym tygodniu nauki!

Kurs dzieci 7-12 lat

Nowoczesne kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym, przygotowane w oparciu o podręczniki renomowanego wydawnictwa z myślą o prywatnych szkołach językowych, których materiał zdecydowanie wykracza poza program nauczania. Skuteczne metody, miła atmosfera na zajęciach, specjalnie wyposażone sale, profesjonalne pomoce dydaktyczne oraz kreatywność lektorów doświadczonych w pracy z dziećmi to gwarancja nauki której efekty zaprocentują w przyszłości.

Dzieci są kwalifikowane do grup według wieku i poziomu znajomości języka angielskiego, ustalonego na podstawie rozmowy z lektorem.

Kurs obejmuje 60 spotkań, 2 razy w tygodniu po 50 minut, grupy 6 – 8 osobowe. Zajęcia odbywają się w terminach ustalonych przez rodziców na spotkaniu organizacyjnym.

UWAGA! Tylko u nas płacisz za kurs dopiero po pierwszym tygodniu nauki!

Młodzież

Kursy standardowe

Jest to najpopularniejszy rodzaj kursu na czterech poziomach zaawansowania: elementary, pre-intermediate, intermediate oraz upper-intermediate.  Zajęcia  prowadzone są w oparciu o sprawdzone podręczniki renomowanych wydawnictw i rozwijają wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie w języku angielskim, jak również kompleksowo rozszerzają słownictwo i gramatykę na danym poziomie, przygotowując do bezproblemowego zdania matury. Klasyfikacja do grup odbywa się w formie krótkiej rozmowy z lektorem.

Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych i trwa od końca września do czerwca. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w blokach po 90 minut w terminach ustalonych przez uczestników na spotkaniu organizacyjnym. Dla uczniów uczęszczających do szkoły na drugą zmianę organizujemy też zajęcia w soboty dwa razy 90 minut. Pracujemy w grupach o składzie od 8 do 12 osób, optymalnych z punktu widzenia metodycznego.

UWAGA! Tylko u nas płacisz za kurs dopiero po pierwszym tygodniu nauki!

Kursy maturalne

Kursy te mają na celu kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka obcego. Organizujemy dwa poziomy – przygotowanie do matury podstawowej oraz matury rozszerzonej.

Podczas kursu uczniowie powtarzają i systematyzują słownictwo oraz gramatykę z zakresu szkoły średniej, a także ćwiczą techniki zdawania egzaminu: rozmowy sterowane, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego oraz wypowiedź pisemną.

Kurs obejmuje 100 godzin lekcyjnych i trwa od końca września do maja. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w blokach po 90 minut w terminach ustalonych przez uczestników na spotkaniu organizacyjnym.  Każdy uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne w cenie kursu. Dodatkowo organizowane są próbne egzaminy maturalne, pozwalające w praktyce przygotować się do stawienia czoła stresowi egzaminacyjnemu.

UWAGA! Tylko u nas płacisz za kurs dopiero po pierwszym tygodniu nauki!

Dorośli

Kursy standardowe

Jest to najpopularniejszy rodzaj kursu na czterech poziomach zaawansowania: elementary, pre-intermediate, intermediate oraz upper-intermediate.  Zajęcia  prowadzone są w oparciu o sprawdzone podręczniki renomowanych wydawnictw i rozwijają wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie w języku angielskim, jak również kompleksowo rozszerzają słownictwo i gramatykę na danym poziomie. Klasyfikacja do grup odbywa się w formie krótkiej rozmowy z lektorem.

Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych i trwa od końca września do czerwca. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w blokach po 90 minut w terminach ustalonych przez uczestników na spotkaniu organizacyjnym. Pracujemy w grupach o składzie od 8 do 12 osób, optymalnych z punktu widzenia metodycznego.

UWAGA! Tylko u nas płacisz za kurs dopiero po pierwszym tygodniu nauki!

Kursy konwersacyjne – NOWOŚĆ

Konwersacje po angielsku dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Kurs stworzony z myślą o osobach, które opanowały już podstawy językowe i chcą pozbyć się bariery w mówieniu oraz do tych, którzy z powodu przerwy w nauce czują, że sprawność w biegłym posługiwaniu się językiem słabnie. Dzięki urozmaiconym ćwiczeniom komunikacyjnym oraz fachowym metodom podpowiadanym przez prowadzących można szybko i przyjemnie nabrać płynności komunikacyjnej.

UWAGA! Tylko u nas płacisz za kurs dopiero po pierwszym tygodniu nauki!

Lekcje indywidualne

Nie musisz dopasowywać się do nas. My dopasujemy się do Ciebie. Ty decydujesz z kim, kiedy i czego będziesz się uczyć.

Zajęcia indywidualne face to face w miłej atmosferze przy filiżance herbaty lub kubku kawy British or American Way 🙂 są szyte na miarę Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Zapewniają one nie tylko możliwość dostosowania terminów, ale również zawartości kursu do preferencji bądź zainteresowań słuchacza. Materiały przygotowywane są na bieżąco z uwzględnieniem wszelkich uwag.

Zajęcia indywidualne to nie tylko lekcje jeden na jeden z lektorem, ale również opcja przyprowadzenia na zajęcia np. koleżanek z klasy co zdecydowanie obniża koszt lekcji i daje możliwość przerobienia materiału na najbliższą klasówkę. Oferta idealna dla uczniów, którzy do szkoły chodzą na popołudnia.

Course Features

  • Lectures 0
  • Quizzes 0
  • Skill level All level
  • Language English
  • Students 0
  • Certificate No
  • Assessments Self